Polish
English
German
Menü

firma

Specjalista od szlachetnych kamieni naturalnych.

Firma GRAN – MAR Sp. z o. o. z siedzibą w Siedlcach specjalizuje się w imporcie szlachetnych materiałów budowlanych, które zostały opracowane zgodnie ze ścisłymi wymaganiami jakości i montażu. Nasze produkty sprowadzamy z Europy i całego świata (np. Włochy, Hiszpania, Chiny, Niemcy, Brazylia, Indie). W ten sposób jesteśmy w stanie w każdej chwili zaoferować produkty najwyższej jakości. Wyroby naszej firmy znajdują się już w licznych domach prywatnych, lokalach firm i miejscach użyteczności publicznej jak: biura, lotniska, stacje metra, hotele. Kamienie naturalne z firmy GRAN – MAR Sp. z o. o. są doskonałym surowcem, chętnie wykorzystywanym również do renowacji zabytkowych kamienic, pałaców i zamków.

Firma GRAN – MAR Sp. z o. o. zajmuje się sprowadzaniem surowców i ich montażem, oferta obejmuje szeroki wachlarz wzorów i odcieni.  W trosce o dobro Naszych klientów, w każdej chwili służymy szczegółową poradą w sprawie projektów i planów, łącznie z obliczeniami statystcznymi.

Nieustanne inwestycje w nową technologię i optymalizację procesu prowadzą naszą firmę ku światowej ekspansji.

Wybitni inżynierowie, technicy, architekci tworzą zespół firmy GRAN – MAR Sp. z o. o., dzięki nim jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo duże i wymagające zlecenia.